השירותים שלנו

הרכב שלך יוצא מאתנו כמו חדש!

ד"ר פח וצבע, רשת המוסכים המומחים, המונה 8 סניפים ברחבי הארץ מחיפה שבצפון ועד אשדוד שבדרום-מעניקה את שירותי הפחחות והצבע האיכותיים ביותר לכל סוגי הרכב, לרבות רכבי יוקרה.
מומחיות, מקצועיות, איכות בלתי מתפשרת ושירות מעל לסטנדרטים המקובלים ולאורך כל הדרך- מכל אלה נהנים הלקוחות של ד"ר פח וצבע, בכל מקום ובכל זמן נתון. מוסכי הרשת מעניקים ללקוחות את השירות המהיר והמקצועי ביותר הן בזמנים הקריטיים כגון תאונות והן ברמת התחזוקה השוטפת.
חשוב שרכבך יטופל במוסכים אשר מומחים בתחום הפחחות הצבע, שכן מדובר בתחום הדורש התמקצעות וניסיון. טיפולי הצבע והפחחות ברכב אינם רק בגדר אסתטיקה אלא חשובים על מנת לשמור על ערכו של הרכב לאורך זמן. אל תתפשר על פחות מזה עבור רכבך!
מוסכי רשת ד"ר פח וצבע הינם היחידים בארץ המעניקים ללקוחות אחריות לכל החיים!!!

מקצועיות

אנשי המקצוע מהטובים ביותר בתחום נמנים על סניפי הרשת. כל מוסך מנוהל ומאוייש על ידי אנשי מקצוע בעלי התמחות בפחחות וצבע, בעלי ניסיון רב והתמקצעות מתמדת. אנשי המקצוע פועלים על פי אמות המידה המקצועיות הגבוהות ביותר ומחוייבים להעניק את השירות האיכותי ביותר ללקוח.

טכנולוגיה ואיכות

מוסכי הרשת מצוידים במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר ופועלים באמצעות שיטות צביעה מתקדמות ואיכותיות. שיטות הצביעה הממוחשבות מבטיחות קבלת מרקם צבע אחיד וחלק ועמידות הצבע לאורך הזמן. תיקוני הפחחות מתבצעים על ידי שימוש בחלקים האיכותיים ביותר ובאמצעות חומרים חדשים ורב תכליתיים. הטכניקות והשיטות החדשניות מאפשרות רמות דיוק גבוהות מאוד ואיכות ויזואלית יוצאת דופן, כך שרכבך יוצא מאתנו כאלו נולד מחדש!
מוסכי ד"ר פח וצבע הינם מוסכים ירוקים השומרים על איכות והסביבה, ובהתאם לכך פועלים להפחתת מזהמים.

שירות מעל לסטנדרטים המקובלים

מוסכי ד"ר פח וצבע הציבו בארץ סטנדרטים חדשים של שירות! הלקוח מקבל מעטפת מלאה של שירותים לאורך כך הדרך, גם במקרה של תאונות וגם במקרים שוטפים:

אחריות לכל החיים!

מוסכי רשת ד"ר פח וצבע הינם היחידים בארץ המעניקים אחריות לכל החיים על תיקוני פחחות וצבע. כן, אחריות לכל החיים, לא מוגבלת למספר שנים או לתנאים מסוימים! כל לקוח שרכבו מטופל באחד המוסכים יוצא לדרך חדשה כאשר תמיד, לאורך כל הדרך, יש לו לאן לחזור, באחריות מלאה.

רכב חלופי באופן מיידי

מהרגע שהרכב מגיע לאחד ממוסכי הרשת לאחר תאונה, הלקוח מקבל מענה מיידי. מהיום הראשון, הלקוח מקבל רכב חלופי על מנת שיוכל להמשיך בשגרת חייו. לקוח, שרכבו נמצא בתיקון במוסך, מקבל רכב חלופי עד תום תיקון רכבו. לקוח, שרכבו מושבת ואינו בתיקון- מקבל רכב חלופי למשך 24 שעות.

סיוע מול חברות הביטוח

רשת ד"ר פח וצבע נמצאת בהסדר עם חברות הביטוח הגדולות בארץ ועם 12 חברות ליסינג. במקרה של תאונה, הלקוח מקבל שירות וליווי לאורך כל הדרך, מהיום הראשון ועד תום התביעה. הרשת מטפלת עבור הלקוח, הן ברכב והן בתביעה.

תביעה צד ג'

מחלקת התביעות של רשת ד"ר פח וצבע מלווה את הלקוח לאורך כל התהליך. לאחר צאת הרכב המתוקן מהמוסך, מחלקת התביעות מטפלת בתביעה ומעדכנת את הלקוח בכל שלב ושלב עד תום התהליך.

פריסת תשלומים נוחה

כחלק מתודעת השירות הגבוהה שהציבה הרשת, רשת המוסכים של ד"ר פח וצבע באה לקראת הלקוח ומעניקה לו פריסת תשלומים נוחה.

אחריות היצרן נשמרת

כל סוגי הרכב מטופלים ברשת המוסכים של ד"ר פח וצבע ובכולם אחריות היצרן נשמרת!

אתר מאת:

בניית אתר: bytheweb בניית אתרים

דילוג לתוכן