דוקטור פח וצבע

חשוב לדעת

רק מוסך מומחה בפחחות וצבע

בכל מה שקשור בתחום הפחחות והצבע, נדרשים ידע רב ורמת מיומנות גבוהה. הקפידו על כך שרכבכם יטופל במוסך המומחה בתחום, כלומר בעל ידע וניסיון בתיקוני פחחות וכן כזה שפועל באמצעות שיטות צביעה חדישות וחומרי צביעה איכותיים.

שמירה על מעטפת הרכב

שמירה על המראה החיצוני אינה חשובה רק לצורכי אסתטיקה ונעימות אלא משפיעה גם על ערכו של הרכב בזמן קניה ומכירה.

כיצד לשמור על איכות הצבע של רכבכם לאורך זמן?

  • ניקיון בחומרים המתאימים לכך- הרכב שלכם זקוק שינקו אותו לעיתים קרובות באמצעות חומרים המיועדים לכך. מדובר בחומרים המגנים על צבע הרכב ושומרים אותו חלק ומלא. הניקיון צריך להתבצע בעדינות וללא שפשופים.
  • היזהרו משריטות- כאשר אתם מזהים שריטה ברכב, השתדלו לטפל בה בהקדם האפשרי על מנת להימנע מהיווצרות חלודה.
  • מתקני שטיפה- ודאו שמתקני השטיפה אליהם אתם מכניסים את רכבכם משתמשים בחומרים מתאימים ובשיטות היודעות לנקות את הרכב מבלי לפגוע בו.
  • הסירו במהירות פגעים חיצוניים- תדאגו לנקות בהקדם האפשרי כל מיני גורמים חיצוניים שנדבקו למעטפת הרכב ושיכולים לחדור את שכבת המגן של הצבע ולגרום לנזק: שרף של עצים, לשלשת של ציפורים, חומרים כימיים שונים ועוד.
  • כמה שיותר בצל- הקפידו להחנות את רכבכם במקומות מוצלים כדי לשמר את הצבע של הרכב לאורך זמן.

צביעה מקצועית

צביעה מקצועית ואיכותית מתבצעת בהתזה ולא בהברשה. על מנת להגיע לתוצאה מקסימלית, מתבצעת צביעה של שלוש שכבות. לאחר תהליך מושלם של הצביעה, מורחים לכה לגימור. מראה מושלם של צביעה מתאפשר רק אם אין פגמים בפח. אם קיימים פגמים בפח, יש לתקנם, לבצע ליטוש וניקוי ורק לאחר מכן לעבור לצביעה.

תמחור תיקוני פחחות וצבע

התמחור מורכב ממספר רב של אלמנטים: סוג המכה, גודל הפגיעות, גודל הרכב ועוד, והעבודות שנדרשות: יישור הפח, שפכטל, ליטוש, צביעה ועוד.

אתר מאת:

בניית אתר: bytheweb בניית אתרים

דילוג לתוכן